Material Planner Assistant ( Отговорник планиране на материали)

Ние в Милара Интернешънъл непрекъснато градим върху богата си история от механичен дизайн и производство, приложени в автоматизацията и създадени от професионален екип от инженери и учени. Вярваме, че сме добри в целия процес - от конструкционния материал до прецизно изработения детайл или произвдената и тествана автоматизирана система. Всичко това под строгото наблюдение на нашия отдел “Технологичен Контрол”. Милара е сертифицирана по ISO 9001 за качество на продукцията.Милара е водещ световен производител на автоматизирани полупроводникови роботи и машини, както и механични компоненти. Други продукти и услуги на Милара са: стенсил принтери, поръчков дизайн и производство за множество индустрии, отливки, полупроводникови производствени и сортиращи системи.В Милара вярваме, че най-важните ценности за работа включват решителност, отдаденост, уважение, стабилност, непрекъснато развитие и силна екипна работа.

Милара Интернешънъл разработва и произвежда ръчни, полуавтоматични и напълно автоматизирани стенсил принтери, диспенсери, роботи за полупроводниковата индустрия. Фирмата изработва детайли от алуминий, стомана и различни технически пластмаси.
От 2019 г. „Милара Интернешънъл“ ООД произвежда товарни електроавтомобили до 500 кг. товароносимост за доставки в градски условия.
За допълнение на екипа ни, ние търсим:
Material Planner Assistant (Отговорник планиране на материали)
Задачи:
- Отговорен за планиране на необходимите материали за производство в
цех Роботи;
- Ежедневно следи и определя нуждите от материали за производството;
- Ежедневно изпраща информация за липсващи материали към отдел
Доставки;
- Работи в тясно сътрудничество с производство, доставки, склад.
- Спазва производствения график, следва приоритетите на
производство;
- Отговаря за качественото изпълнение на възложената му работа;
- Планира доставката на материали да отговаря на изискванията за
производство с минимални количества на запасите;
- Подпомага цялостната дейност на отдел Роботи
Изисквания:
- Висше образование;
- Умение да планира, приоритизира и изпълнява работните задачи в
срок;
- Предишен професионален опит на подобна позиция се счита за
предимство;
- Добро владеене на английски език;
- Знания и опит за работа с ERP система;
- Много добро владеене на MS Office пакет;
- Отговорност и инициативност;
- Добри комуникационни умения;
Компанията предлага:
■ работа в международно утвърдена компания;
■ обучение по международните стандарти на фирмата;
■ петдневна работна седмица;
■ много добро възнаграждение;

При проявен интерес, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби