МАШИННИ ОПЕРАТОРИ, шиене на облекла

„Р-Декса Трейдинг“ ООД е фирма с традиции в производството на облекла – дамски и мъжки якета, палта и сака. Във връзка с увеличаване обема на поръчките и установяване на нови пазари, търсим:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Съединяване на отделните изделия, според технологичните изисквания и последователността на изделието;
- Обслужване на шевните машини, според изискванията за техническата им експлоатация, като следи и уведомява за неизправности;
- Наблюдава работата за качествено изпълнение на изделието, като следи тигелите да са прави и с еднакво разстояние между тях;
- Контролира ширината на илиците, зашиването на копчетата, поставянето на ципове и еднаквост на подгъвите.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Желание за работа и мотивация за придобиване на професионални умения;
- Сръчност и внимание към детайлите;
- Умения за работа в екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Много добри условия на труд в екип от специалисти
- Въвеждащо фирмено обучение;
- Мотивиращо трудово възнаграждение и периодична атестация;
- Нормален работен ден, петдневна работна седмица.
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля да кандидатствате с актуална автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство