Машинист, пътно-строителни машини

Аифорос България ЕАД е част от гръцкият холдинг VIOHALCO. Компанията оперира на територията на промишлена зона Стомана, разположена в Перник, ул. Владайско Въстание № 1. Основната дейност е преработка и рециклиране на материали и търговия с метален скрап.  Ние ценим и се грижим за  нашите служители. Използвай уникалната възможност да станеш част от нашият екип сега.

Аифорос България ЕАД е част от гръцкият холдинг VIOHALCO. Компанията оперира на територията на промишлена зона Стомана, разположена в Перник, ул. Владайско Въстание № 1. Основната дейност е преработка и рециклиране на материали и търговия с метален скрап. Ние ценим и се грижим за нашите служители. Използвай уникалната възможност да станеш част от нашият екип сега.

Основни задължения:
§  Управлява пътно-строителни машини ( челен товарач/ фадрома/бобкат) за товарене, разтоварване и превозване на скрап и други суровини и материали.
§  Отговаря за правилната експлоатация на пътно-строителната машина
§  Извършва нейното ежедневно обслужване, следи за навременното и качествено протичане на работните процеси в цеха
§  Отговаря за правилното натоварване на скрап и други суровини и материали и разтоварването им на определените за това места.

Изисквания:
§  Средно образование
§  Свидетелство за управление на МПС - кат. С. е предимство
§  Свидетелство за правоспособност за управление на пътно-строителни машини
§  Познаване устройството на пътно-строителните машини и правилата за експлоатацията им
§  Личностни качества: отговорност, лоялност, организираност

Ние предлагаме:
§ Месторабота – Гр. Перник, ул. Владайско въстание № 1
§ Лоялност и коректност, спазване на всички законови норми на безопасност и условия на труд
§ Заплащане съобразено с пазарните нива за съответната позиция
§ Трудов договор и осигуровки върху реалната заплата
§ Спазване на договореното работно време
§ Ваучери за храна
§ 25 дни платен отпуск
§ Здравна застраховка
§ Сплотен екип от високо квалифицирани специалисти с дългогодишен стаж в компанията

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Ще осъществим контакт само с кандидати, отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността.

June 10th, 2022

Перник

Производство