Машинен опрератор /автоматично насищане на платки/

MIT IHREN IMPULSEN GEMEINSAM ZUM ERFOLGMit 750 Mitarbeitern und Werken in Memmingen und Bulgarien, ist die KATEK Memmingen GmbH, als Solar- und Energie-Spezialist, Teil der KATEK SE – führender Hersteller von elektronischen Baugruppen und Geräten. Der Verbund aus fünf Unternehmen mit zehn Produktionsstandorten in Europa garantiert Sicherheit und Stabilität in wachsenden und zukunftsträchtigen Märkten. Die insgesamt 2.000 Mitarbeiter der KATEK SE entwickeln, fertigen und vertreiben täglich kundenindividuelle und marktgerechte Lösungen, die begeistern. Lassen auch Sie sich von der Begeisterung anstecken und werden Sie Teil des Teams!Für das Werk in Saedinenie, Bulgarien suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt eine/n

Фирма „КАТЕК електроник България” ЕООД /с около 300 работници и служители/ е 100% дъщерно дружество на KATEK Memmingen GmbH Германия /с около 480 работници и служители/. Нашето производство обхваща както електроника за бита, автомобилната и медицинската техника, така и за области като соларна електроника и зарядни системи, модулни и комплексни електронни системи, както и кабелно конфекциониране.
Като иновативно предприятие в сферата на електрониката, ние се нуждаем от мотивирани и ангажирани работници. Ние предлагаме интересни сфери на работа със свободно поле за изява, както и възможности за професионално развитие с перспектива.
За нашия завод на територията на гр. Съединение, обл. Пловдив търсим да назначим:
Вашите отговорности:
•Управление, обслужване и наблюдение на производствените съоръжения в технологична линия за автоматично насищане на платки
•Работи като оператор с SPI и AOI системи
•Зареждане, презареждане и връщане по места за съхранение на елементите за насищане
•Извършване на контрол на процесите и зареждането по предварително задание- програма
•Ремонт на наситени платки по мостра и производствена документация
•Ръчно запояване и разпояване на SMT елементи на платки по мостра и производствени документи
•Ръчни дейности, свързани с технологичния процес, като лепене на етикети, извършване на контролни дейности по разпореждане на Началник цех/Автоматично насищане на печатни платки
•Създаване на прозводствени програми за автоматично SMT насищане на платки
•Управление на складирането на електронни елементи на определените за тях места в рамките на цеха за насищане
•Профилактични дейности по ежедневното техническо обслужване на линията за производство.
•Организиране и зареждане на производствените поръчки, с цел оптимално натоварване и ефективност на производството
•Реализиране и на други поставени задачи от Началник цех/Автоматично насищане на печатни платки
•Поддържане и почистване на работното място
Изисквания към кандидатите:
•Средно образование
•Чисто съдебно минало
•Възможност за работа на смени
•Познания в областта на производството на електроника са от предимство
•Добро зрение, способност за разпознаване на цветове, способност за работа в седнало и право състояние, работа на смени
Фирма „КАТЕК електроник България” ЕООД Ви предлага:
•стриктно спазване на договореностите между страните
•безсрочен трудов договор с 6 месеца срок на изпитване
•добро заплащане, съобразено с Вашите резултати
•служебен транспорт (от гр. Пазарджик, гр. Съеднинение, гр. Стамболийски,
с. Цалапица, с. Черногорово, с. Пищигово, с. Мало Конаре, с. Найден Герово, с. Точиларци)
•социални придобивки
•високи стандарти на безопасност на труда
При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата пълна писмена кандидатура онлайн или на място във фирма „КАТЕК електроник България” ЕООД, 4190 гр. Съединение, ул. „Чардафон Велики” № 55 /формуляр за кандидатстване се получава на портала/.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство