МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Няма описание

"КЕРОС БЪЛГАРИЯ" ЕАД е модерен испански завод за керамични плочки, разположен в Източната промишлена зона на град Русе.
Търсим ОПЕРАТОР на постоянен трудов договор, с много добро възнаграждение (1200- 1700 лв.).
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Следите за правилната работа на машините и производствените линии.
- Следите за качеството на произвежданата продукция.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование
- Готовност за работа на 3 смени
- Висока самодисциплина, отговорност и прецизност в работата.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Регламентирано работно време
- Много добри условия на труд
- Отлично възнаграждение, изплащано редовно и в договорения срок
-Ежемесечно плащане на бонуси, извънреден труд по график и нощен труд; 6 месеца в годината- плащане на празничен труд
- Социално и здравно осигуряване върху реалния доход
- Служебен транспорт в рамките на град Русе.
- Ваучери за храна 200 лв
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография със снимка;
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
„Керос България“ ЕАД обработва Вашите лични данни при строга конфиденциалност- само с цел подбор и набиране на персонал.
Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно, за разумен срок от време.
Кандидатите имат право на достъп, коригиране и предсрочно заличаване на съхраняваните от нас личните данни.

June 10th, 2022

Русе

Производство