Машинен оператор

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

Поради разширяване на производствената дейност на компанията, търсим машинни оператори, с които да увеличим своя екип.

Основни отговорности:

  • Работи в отдел за производство на заготовки на инвестиционни монети;

  • Извършва операции на металообработващи машини;

  • Следи за правилното функциониране на поверените му машини;

  • Изпълнява своевременно поставените му задачи.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;

  • Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;

  • Въвеждащо обучение;

  • Ваучери за храна;

  • Работно облекло;

  • Редовна смяна;

  • Работа в развиваща се компания с високи цели;

  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Предишен опит като машинен оператор;

  • Завършено средно техническо образование;

  • Отговорност, сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;

  • Лична мотивация за работа и развитие;

  • Комуникативност и умения за работа в екип.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство