МАШИНЕН ОПЕРАТОР, ТЕХНОЛОГИЧЕН ОТДЕЛ

Няма описание

„СТС Холдинг Груп” ООД
Търси да назначи служители за длъжността Машинен оператор в технологичен отдел
Изисквания към кандидатите:
- Средно образование – техническо (предимство);
- Умения за работа в екип;
Задължения и отговорности:
- Работи с машини и съоръжения за производство на козметични продукти;
- Подготвя и дозира необходимите съставки според технологичните карти;
- Почиства и дезинфекцира технологичното оборудване след приключване на производствения процес
- Спазва производствената и трудовата дисциплина;
Условия:
- Безсрочен трудов договор, следващ срока на изпитване до 6 месеца;
- Двусменен режим на работа;
Необходими документи:
- Професионална автобиография;
- Копие от диплома за завършено образование;
- Копия от свидетелства за допълнителна квалификация;
За справки: тел. 066817121 – ”Човешки ресурси”
Адрес: гр. Габрово, Северна индустриална зона, кв. “Бойката”

June 10th, 2022

Габрово

Производство