Машинен оператор /Работник обслужващ пещта/

ПРЕДПРИЯТИЕ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА
Обявява: свободно място за длъжността „Машинен оператор /Работник обслужващ пещта/“ в дирекция „Нефинансови стопански дейности“, Сектор: Смяна „Г“
Основни задължения:
• Извършва дейности по захранване на шлюза с болнични отпадъци; взема пълни контейнери и ги доставя на елеватора за отчитане на теглото.
• Отбелязва/маркира теглата на изгорените отпадъци при всяко зареждане.
• Подава празните контейнери към мястото за миене и дезинфекция; участва в почистване на съоръженията, дезинфекция и миене на пространството около съоръженията, работилницата и складовите помещения.
• Осъществява подаването на отпадъците по начин, който осигурява непрекъснатост на процеса.
• Участва в ремонтни и възстановителни работи по време на отстраняване на авария.
• Извършва дейностите по миене и дезинфекция на празните контейнери, проверява за тяхното състояние и докладва на Началник смяна и машинния оператор за повреди по тях.
• Осъществява пряко под ръководството на Началник смяна и Оператора, дейностите по редовна профилактика, ремонти, аварии и отстраняват възникнали повреди;
• Работника обслужващ пещта извършва дейностите по получаване реагенти, зареждане на чували „биг бегс“ необходими за инсталацията за очистване на димните газове.
• Участва в дейностите по дозиране и зареждане на реагентите, получаване и складиране на техническите газове.
• Поддържа силозите, шнека и дозаторните съоръжение в изправност и докладват за отклонения от тяхната работа.
• Когато шофьорите и помощник шофьорите са извън инсинератора, по обслужване на клиенти, оказват съдействие при измерването и складирането на получените отпадъци.
• Докладва за изпълнението на възложените му задачи на Началник смяна, инженер - енергетика, Механика и Инженер, КИП и А.
• Докладва незабавно при възникване на опасна ситуация или авария по време на смяната.
• Отговаря за правилното използване и съхранение на инструментите, машините и консумативите които използват за ремонтна и профилактична дейност.
• Оказва съдействие на своите колеги в случай на необходимост;
• Поддържа професионалната си квалификация.
• Изпълнява други дейности и задачи, възложени от прекия ръководител.
Изисквания:
А. Образование: средно/основно.
Б. Допълнителна квалификация/обучение – необходимото обучение и инструктажи се извършват от екипа на дирекция „НСД“.
В. Професионален опит: 1 година.
Г. Служителят трябва да притежава:
1. Компетенстности:
• Добро познаване на схемата на съоръжението /инсинератора/ и на всички технологични процеси в него;
• Да познава номенклатурата на материалите, реагентите, консумативите резервни части и други, необходими за редовната експлоатация на инсталацията;
• Спазва Правилника за вътрешния трудов ред.
2. Работа в екип:
• Да изгражда продуктивни работни взаимоотношения с колегите в организацията и извън нея;
• Да споделя информация и знания, които са полезни за изпълнение на общите цели;
• Да прилага ефективност при работа и управление на времето за изпълнение;
• Да проявява разбиране и толерантност при работата в екипа.
3. Комуникативна компетентност:
• Да се изразява ясно в устна и писмена форма;
• Да използва подходящи стилове на комуникация в зависимост от нивото и реакциите на аудиторията;
• Да изслушва другите внимателно и проверява дали правилно ги е разбрал;
• Да уважава мнението на другите и демонстрира толерантност към различни гледни точки;
4. Ориентация към резултати:
• Ясно да определя отговорностите и поставя реалистични срокове;
• Да организира работата според сроковете, ресурсите и изискванията за качество;
• Да наблюдава и контролира напредъка и изпълнението на задачите, като търси и дава обратна информация на заинтересованите страни;
• Да проявява решителност и настойчивост за справяне с възникнали проблеми и трудности;
• Да предлага инициативи, търси и прилага ефективни начини за постигане на по-високи резултати и качество на работата.
Ред за провеждане на подбора:
Подборът за обявената длъжност се провежда на два етапа:
Първи етап: подбор на кандидати по документи, отговарящи на изискванията, предвидени за заемане на длъжността;
Втори етап: провеждане на интервю (събеседване) с одобрените по документи кандидати.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете:
• Заявление (свободен текст) за участие до Изпълнителния директор на ПУДООС;
• Декларация за Съгласие за обработване на личните данни (по образец, обявен на сайта на ПУДООС);
• Автобиография (СV);
• Копие от диплома за завършено образование и други документи, удостоверяващи професионалната квалификация на кандидата;
• Препоръки от предишни работодатели (по желание на кандидата).
Форма на трудова заетост:
• Трудов договор с шест месечен изпитателен срок;
• Възнаграждение: от 710,00 лв. до 1600,00 лв. (Основна заплата).
Провеждане на подбора се извършва в съответствие с разпоредбите на Общия регламент за защита на личните данни на ЕС - GDPR.
Място на изпълнение на длъжността:
гр. София, ул. „Георги Софийски“ № 1, при Предприятие за управление на дейностите по опазване на околната среда.
Телефон за контакт: 02/ 940 6659, г-жа Виолета Христова – Експерт организация на труда, дирекция „АПФО“, Сектор: Правно обслужване
Необходимите документи за участие могат да се подават лично от кандидата или чрез упълномощено лице, начин на подаване: по пощата, с препоръчано писмо с обратна разписка, и/или чрез куриер в сградата на ПУДООС, на адрес: гр. София, ул. „Триадица“ № 4, етаж 2 – Деловодство, всеки работен ден от 09:00 часа до 17:00 часа, както и да се изпращат по електронната поща или чрез: www.jobs.bg в срок до 05.08.2022 г. (вкл.), считано от датата на публикуването на обявата.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности