Машинен оператор, производство на пластмасови изделия

Пивоварна „Болярка" е изцяло българска компания, ситуирана във Велико Търново. Зад нашето име стои дългогодишна история – вече 128 години продължаваме пивоварната традиция в Старата столица. Натрупаният през годините опит, както и непрестанният ни стремеж за развитие ни отличава. Прилагането на висок технологичен стандарт ни помага да предлагаме на нашите потребители и партньори продукти, които отговарят на всички изисквания за вкус и качество. Богатото портфолио от пива, които предлагаме, ни прави винаги актуални, в унисон с тенденциите на бирения пазар. Пивоварна „Болярка" е установено име, което през годините се е превърнало в еталон за качество не само на националния, но и международния пазар.

Болярка ВТ“ АД - Велико Търново е компания – пивопроизводител, оперираща на българския и на чуждестранния пазар. Компанията произвежда и предлага на пазара продуктови серии с търговски марки – Болярка, Fort 100% Malt, Балканско и Диана. Изцяло българска компания, ориентирана към удовлетворяване нуждите на консуматора от качество и добра цена.

За своя екип компанията търси да назначи

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Познава устройството и принципа на действие на машините в състава на технологичната линия.
Следи за правилния режим на работа на машините, влизащи в линията за производство на РЕТ бутилки – компресор, охладител, раздувна машина, охладител на дъната на издутите бутилки.
Настройва необходимите параметри на технологичния процес в зависимост от преформата, вида на бутилката и параметрите на околната среда.
Следи постоянно качеството на издуваните бутилки и бързо реагира при промяна и влошаване на необходимите показатели за качество.
ИЗИСКВАНИЯ:
Средно образование
Технически познания и опит в работа с машини
Умения за работа в екип
Възможност за работа на смени

Ако искате да се присъедините към нашия екип изпратете мотивационно писмо и автобиография
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати, след предварително класиране.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат  използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Велико Търново

Търговия и Продажби