МАШИНЕН ОПЕРАТОР / ПОМОЩНИК

Няма описание

"Юрий Гагарин"АД търси да назначи:
за Производство на филтри за цигари
Изисквания:
• Умение за работа в екип;
• Средно образование;
• Точност, лоялност, коректност и желание за работа;
• Готовност за работа на смени /първа, втора и нощна - на пълно работно време 8ч/; от понеделник до петък.
Задължения:
• Обслужва машината и зарежда с необходимите материали;
• Следи за качеството на произведената продукция;
• Спазва изискванията на системата за управление на качеството.
Компанията предлага:
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Здравославни и безопасни условия на труд;
- Възможности за професионално обучение и развитие;
- Социални придобивки;
- Служебен транспорт в рамките на града;
- Собствено столово хранене, с поевтиняване на храната;
- Допълнителна здравна застраховка;
- Удобно местоположение на 10 минути от центъра на града.
Ако настоящата обява Ви интересува, моля изпратете автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашите лични данни ще бъдат обработвани за целите на подбора в пълно съответствие с изискванията на Регламента за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Изпращайки Вашето заявление за кандидатстване, Вие потвърждавате, че сте запознати и сте съгласен/а с обработването на Вашите данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство