МАШИНЕН ОПЕРАТОР, ПЕЧАТАРСТВО

Фирма INTRAMA е търговско представителство на водещи европейски производители с офиси в цялата страна, Германия, Македония, Сърбия, Косово и Албания. Основни насоки в нашата дейност са: - машини за месопреработка и млекопреработка;- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и етикетиране;- вакуум- и стречфолио;- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия;- печат на етикети.Можете да научите повече за нас на интернет страницата ни: www.intrama-bg.comВашите въпроси можете да изпращате на e-mail.

ИНТРАМА е производител и вносител на машини и консумативи за хранително-вкусовата промишленост. Търговската и сервизна дейност се осъществява от филиалите ни в цялата страна, Македония, Косово, Сърбия и Германия.
Основни насоки в нашата дейност са:
- машини за месопреработка и млекопреработка;
- автоматични линии за вакуум-, флоупак- и стречопаковане с претегляне и етикетиране;
- вакуум- и стречфолио;
- печат на термоетикети;
- електронни везни и софтуер за търговски обекти и преработвателни предприятия.
За флексопечатната ни база в СОФИЯ търсим
ИНТРАМА предлага:
- Сигурна и дългосрочна работа;
- Отлични условия на труд и работа на последно поколение машини;
- Добро заплащане и изрядни трудово-правни отношения;
- Социални придобивки – ваучери за храна на стойност 200лв, допълнителна здравна застраховка, работно облекло;
- Организиран фирмен транспорт до собствена база в София - Герман.
Изисквания:
- Средно образование;
- Опит в сферата на полиграфията е предимство;
- Готовност за работа на смени.
Отговорности:
- Подпомагане печатаря при работа с флексопечатната машина;
- Подготовка на флексопечатната машина за работа, проверка и монтаж на клишета;
- Наблюдение и контрол процеса на печат, осигуряване качество на произведената продукция;
- Поддържа изискваната производствена хигиена на работното място;
- Отговаря за изправността на съоръженията, с които работи.
Моля, изпратете Вашата автобиография в срок до 02.08.2022 г.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности