Машинен оператор

Няма описание

Дъ Бейкърс АД е производствено предприятие в хранително - вкусовата промишленост. Във връзка с повишаване на нашето производство, търсим да назначим:
МАШИНЕН ОПЕРАТОР
Задължения:
• Подготвя за работа, настройва, проверява и работи с машината;
• Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали машината;
• Следи за повредите в машината и за качеството на готовата продукция;
• Спазва метода и последователността на работа, описани в работните инструкции;
• Следи за правилната работа и експлоатация на машините според техническите изисквания;
• Спазва установения ред и изисквания за безопасност и здраве при работа.
Изисквания:
• Средно образование, средно-техническо ще се счита за предимство;
• Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
• Работа на смени;
• Изпълнителност и отговорност;
• Сръчност и наблюдателност;
• Умение за работа в колектив.
Компанията предлага:
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Осигурени средства за транспорт до работното място;
• Бонусна система според постигнатите резултати;
• Ваучери за храна;
Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Производство