Машинен оператор на дървообработващи машини

Няма описание

"Хамбергер България" ЕООД - гр. Севлиево, водеща немска производствена компания,
търси да назначи Машинен оператор на дървообработващи машини.
Ако сте амбициозен, динамичен, отговорен и търсещ развитие в голяма международна компания човек, ние сме правилният ви избор.
Описание на задачите:
- Работа с роботизирани машини.
- Отговаря за работния процес на машината.
- Настройва машината, за която отговаря.
- Сменя режещите, полиращите и шлайфащите инструменти и съоръжения.
- Следи качеството на изделията.
Изисквания към кандидата:
- Средно техническо образование.
- Опит като машинен оператор и работа на машини с ЦПУ е предимство.
- Способност за работа в екип.
- Сръчност, отговорност, честност, изпълнителност и лоялност.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работно време: готовност за работа на смени;.
- Платен годишен отпуск – 20 дни;
- Безсрочен трудов договор след изпитателен период;
- Ваучери за храна;
- Допълнителни бонуси;
- Коледен бонус;
- ОРГАНИЗИРАН БЕЗПЛАТЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ ОТ ГР. СЕВЛИЕВО, ГР. ЛОВЕЧ, ГР. ПАВЛИКЕНИ И ГР. ГАБРОВО.
Станете част от екипа на Хамбергер България ЕООД.
Документи за кандидатстване се подават на адрес: ул."Магистрална" 1, гр. Севлиево или онлайн.
Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно законовите изисквания!
За допълнителна информация може да се свържете с нас и на телефон 0675/97715.

June 10th, 2022

Севлиево

Производство