H-RETAIL AUTOMATION BULGARIA Ltd. logo

Машинен оператор, металообработващи машини

Няма описание

МАШИНЕН ОПЕРАТОР, МЕТАЛООБРАБОТВАЩИ МАШИНИ
Ейч-Ритейл Аутомейшън България ЕООД е дъщерно дружество в международна група Аселио. Ние сме специалисти в производството на бутиково стоманено обзавеждане и роботи за фармацията. Стартирахме дейност в България през 2020г. и открихме нашия най-съвременен завод в групата.
За новия завод, намиращ се в Индустриална зона Куклен, търсим да назначим:
Основни отговорности:
1. Изпълнява задачи, свързани с технологичния процес;
2. Извършва дейности по настройка, пускане в действие и управление на различни металообработващи машини;
3. Следи за произвеждането на качествени продукти, съобразно изискванията на компанията;
4. Контолира качеството на произвежданата продукция;
5. Работи с лични предпазни средства и спазва изискванията за безопасност и здраве при работа.
Основни изисквания:
- Отлични комуникативни умения;
- Способност за работа в динамична среда;
- Основно ниво на разговорен английски език ще се счита за предимство;
- Диплома за средно образование (Средно техническо ще се счита за предимство);
- Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати;
- Минимален опит на подобна позиция.
Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение
- Социални придобивки
- Редовна смяна на работа
- Спокойна работна среда
- Свобода за развитие на индивидуалния потенциал и умения
- Възможност за започване веднага!
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език. Одобрените по документи кандидати ще бъдат по канени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Куклен

Производство