МАШИНЕН ОПЕРАТОР

Наложила се на пазара фирма за производство на гуми търси да назначи машинен оператор.
Във връзка със разширяването на дейността фирмата търси машинен оператор за промишлено производство
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Подготвя за работа, настройва, проверява и работи с машината;
• Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали машината;
• Следи за повредите в машината и за качеството на готовата продукция;
• Спазва метода и последователността на работа, описани в работните инструкции;
• Следи за правилната работа и експлоатация на машините според техническите изисквания;
• Подготвя, настройва и зарежда машината за работа;
• Спазва установения ред и изисквания за безопасност и здраве при работа.
Извършване на регулярни контролни измервания на производствените съоръженията и работното оборудване.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование;
• Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
• Изпълнителност и отговорност;
• Сръчност и наблюдателност;
• Умение за работа в колектив.
• Психически здрав
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Работа в голяма и утвърдена компания;
• Добро заплащане и социален пакет;
• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Трудов договор, съгласно КТ
Ако считате, че притежавате нужните умения и компетенции, моля, изпратете Вашето СV и снимка.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности