МАШИНЕН ОПЕРАТОР

МАРИСАН И КОЛЕВ АД – гр. Русе е модерна българска компания, в която се гордеем с богат и дългогодишен опит в производството и предлагането на богата гама от системни решения и материали за строителството. За времето на своята дейност и развитие, компанията се е утвърдила не само като един от лидерите на пазара, но и като коректен и надежден доставчик, предлагащ на всички свои партньори и професионалисти в бранша интегрирани комплексни решения в редица области на строителството.

МАРИСАН И КОЛЕВ АД е водеща фирма в производството на сухи строителни смеси, топлоизолационни плоскости от EPS и интегрирани системи за фасадна топлоизолация. Във връзка с увеличаване обема на производство, фирмата търси да назначи кандидат за длъжността МАШИНЕН ОПЕРАТОР.
Изисквания към кандидатите:
- средно образование;
- компютърна грамотност;
- начални познания по Corel Draw и/или Auto Cad са предимство;
- техническа грамотност;
- отговорност при изпълнение на задълженията;
- готовност да се обучава
Задължения:
- следи за правилното функциониране на производството;
- управлява производствения процес чрез автоматизирана система за управление;
- прави необходими настройки на машината в съответствие с производствените нужди на фирма;
- изпълнява всякакви допълнителни дейности, необходими за осъществяването на процеса;
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор и социални осигуровки върху реалните доходи;
- Атрактивно заплащане;
- Допълнителни бонуси при постигнати задоволителни резултати;
- Фирмени обучения;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани от МАРИСАН И КОЛЕВ АД при строга конфиденциалност, единствено с цел подбор и набиране на персонал, и няма да бъдат предоставяни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закона. Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно и ще имат право на достъп и коригиране на личните им данни в разумен срок след подаване на писмено искане.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности