Маркетинг мениджър

Няма описание

Магазин Pulse Gym Shop e най-големият директен вносител на професионално фитнес оборудване и аксесоари от ново поколение без аналог в страната. Магазина разполага с наличности на фитнес уреди и аксесоари от последна генерация. В Pulse Gym Shop ще намерите най-добрите и доказани марки в света (Techno Gym, Life Fitness) и техния нов конкурент Active Gym, който непрестанно следва и прилага иновациите и тенденциите във професионалните фитнес уреди и аксесоари в световен мащаб.
Ако маркетингът е твоята страст и обичаш да преодоляваш предизвикателства, с висока ангажираност, ентусиазъм и професионализъм, то тази обява е точно за теб.
Поради разширяване на дейността обявяваме свободна позиция за Маркетинг мениджър
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Пускане на рекламни кампании в социални мрежи и Google;
• Ръководене на маркетингов отдел;
• Следене и проучване на пазара в сферата на спорта в интернет и социалните мрежи;
• Да извършва проучвания на конкурентните фирми, свързани с определени рекламни кампании и продукти;
• Работа с подизпълнители за създаване на брошури, тефтери, календари и други видове печатна и дигитална реклама, както и продуктови опаковки;
• Съдействие в организацията на изложения и визията на фирмата в тях;
• Отлично познание възможностите и практическо прилагане и поддръжка на кампании и стратегии с Facebook, Twiter, Instagram, Printerest, YouTube, Tik Tok ;
• Digital Marketing - SEO, Google Adwards и други;
• Фотографски умения.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Висше образование е предимство;
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Добро владеене на английски език;
- Стриктно отношение и детайлност към фирмената документация;
- Отлични комуникативни умения и креативно мислене;
- Отговорност, инициативност, организираност и умения за работа в екип;
- Отлична компютърна грамотност - Microsoft Word, Excell, Power Point, ERP
Ние предлагаме:
• Работа в динамична и екипна среда;
• Работно време – от 09:00 до 18:00ч. ;
• Пет дневна работна седмица;
• Бързо кариерно развитие;
• Добро и мотивиращо възнаграждение;
• Подписване на договор с фирма Пазар Витоша ЕООД и покриване на осигуровки от фирмата.
• Комуникативна локация - гр. София Младост 4, сграда Ring Tower (до Бизнеспарк София)

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби