Маркетинг и административен сътрудник

Няма описание

С цел разширяване на дейностите на дружеството, търсим да назначи нов служител за позицията Маркетинг и административен сътрудник.
Задължения и отговорности:
• Планира и изпълнява активности в социалните канали на дружеството
• Участва в организацията на събития и конференции
• Участва в идейната концепция, визуализация и изработка на рекламни материали
• Подпомага други проекти и проявява готовност за приемане на разнообразни задачи
• Спомага при изпълнение на административни дейности в офис среда
• Подготвя и входира документи в държавни, общински администрации и други, и участва в администрирането на цялата кореспонденция.
• Работи с офис техника, база данни, както и поддържа архив на документите
Изисквания:
• Образование в сферата на маркетинга, журналистиката или друго,с предишен опит на сходна позиция
• Отличен български език
• Владеене на високо ниво английски език
• Добра компютърна грамотност, MS Office
• Активен шофьор с категория B
• Отлични комуникативни умения, както и умения за работа в динамична среда
Ние предлагаме:
• Интересна и предизвикателна работа, изискваща креативност и творческо мислене
• Работа на пълно работно време по трудов договор
• Атрактивно възнаграждение
• Възможност за професионално развитие
• Пакет от социални придобивки
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ: Конфиденциалността на предоставяната от всеки един кандидат информация е гарантирана. Администраторът ще използва предоставените лични данни от всеки един кандидат само и единствено за целите на подбора и възникване на трудово правоотношение с одобрен кандидат, изразяващ желание да встъпи в него.
След изтичане срока на обявата всички предоставени лични данни ще бъдат унищожени.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери