Мърчандайзер за Mr. Bricolage гр.София

Няма описание

Мърчандайзери - консултанти продажби в магазините на Mr. Bricolage в гр.София: Ринг Мол и Младост
Фирма "Д-Марк" ЕООД e част от D-Mark Group s.r.o. - представител на водещи производители на първокласни декоративни и индустриални бои, бояджийски инструменти и аксесоари със сериозно пазарно присъствие в Унгария и Румъния.
Ние сме специализирани в търговия с декоративни бои, лакове, масла за дърво, антикорозионни покрития за метал и саморазливни подове за всякакви повърхности в интериора и екстериора.
Във връзка с разрастване на дистрибуторската ни мрежа, търсим да назначим:
- един МЪРЧАНДАЙЗЕР - Консултант продажби в магазин Mr. Bricolage в Ринг Мол, гр. София и
- един МЪРЧАНДАЙЗЕР - Консултант продажби в магазин Mr. Bricolage в Младост, гр. София
Предлагаме:
• вътрешнофирмени обучения и възможност за професионално израстване;
• динамична и разнообразна работа;
• отлична работна среда;
• коректни взаимоотношения и спазване на българското законодателство;
• дългосрочен трудов договор на пълен работен ден, реално осигуряване;
• твърдо месечно възнаграждение + допълнително бонусно възнаграждение, свързано с резултатите.
Изисквания към кандидатите:
• Мотивация и желание за работа и постигане на високи резултати.
• Ентусиазиран подход към обслужването на клиентите.
• Стремеж към изграждане на дългосрочни взаимоотношения на доверие.
• Отлични комуникационни умения и умение за работа в екип.
• Желание за детайлно опознаване на продуктите с цел свободно консултиране на клиентите.
Основни задължения:
• Посрещане на клиенти в магазина и поддържа имиджа на компанията.
• Консултация на клиентите и предлагане на най-добрия продукт за техните нужди .
• Любезно отношение към стари и нови клиенти.
• Работа с тонираща машина - тониране на бои на място.
• Спазването на утвърдения фирмен стандарт за качество.
• Работа на график, 8-часов работен ден, 5-дневна работна седмица, почивка: неделя и понеделник.
• Отговаря за постигане на краткосрочни и дългосрочни цели. Периодични отчети на продажбите.
С предимства се ползват кандидатите с:
• опит в директното обслужване на клиенти;
• опит в продажбата на бои, покрития и инструменти;
• познанства в областта на боите, мазилките, покритията за метал, дърво и др.;
• компютърна грамотност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби