Магазинер експедитор

Няма описание

Хладилно-складова база "Булджак"ЕАД, гр.Бургас, търси да назначи отговорна и мотивирана личност на длъжност "Магазинер експедитор".
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- носи материална отговорност за приетата за лагеруване стока;
- контролира количеството на приеманите и експедираните стоки от складовата база, съгласно получените заявки;
- следи за състоянието на получените стоки и при необходимост уведомява отговорните лица;
- издава одобрените фирмени документи за приемане и експедиране на стоки;
- поддържа документи за стоковата наличност и стокооборота;
- въвежда данни за движението и наличността на стоки в складова програма.
ИЗИСКВАНИЯ:
- компютърна грамотност (работа със складов софтуер)
- високо ниво на отговорност;
- организираност и бързина;
- работа в екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- трудов договор на пълни осигуровки;
- 8 часов работен ден, 5-дневна работна седмица;
- работно облекло
- ваучери за храна.

June 10th, 2022

Бургас

Производство