Лекар, Физикална и рехабилитационна медицина

Болница за продължително лечение и рехабилитация – гр. Банкя, към ВМА, търси да назначи Лекар, ФИЗИКАЛНА И РЕХАБИЛИТАЦИОННА МЕДИЦИНА.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Степен на завършено образование: ВИСШЕ.
Образователно-квалификационна степен: МАГИСТЪР.
Област на висше образование: ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ И СПОРТ.
Професионална квалификация: ЛЕКАР.
Квалификационни изисквания за длъжността: медицинска специалност по ФИЗИКАЛНА И РЕХАБИЛИТАЦИОННА МЕДИЦИНА.
Професионален опит: 2 години по специалността
OСНОВНИ ТРУДОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
Активно участва в лечебно-диагностичната и рехабилитационна дейност, като осъществява първични прегледи на определен брой болни, установява здравословното им състояние, следи за промените в него, назначава своевременно необходимите лечебни и рехабилитационни комплекси;
Води точно, прецизно и своевременно медицинската документация;
Контролира изпълнението на физиотерапевтичните процедури, изследванията и прилаганите медикаменти при лечение на пациентите;
Участва в дежурствата по определен график, съобразен с кодекса на труда;
Дава консултации, свързани с неговата медицинска специалност, относно лечебно – рехабилитационните комплекси;
Познава и ползва всички медицински и физиотерапевтични апарати в отделението и при нужда оказва методична помощ на професионалистите по здравни грижи;
При настъпили усложнения оказва неотложна медицинска помощ на нуждаещите се пациенти и по преценка ги превежда за активно лечение във ВМА;
Осъществява контрол за спазването на лечебно-охранителния режим;
Повишава непрекъснато професионалната си квалификация.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
 Постоянен трудов договор;
 Месечни надбавки към основната заплата за признат трудов стаж 1 % за година.
 Допълнителен платен годишен отпуск за работа при специфични условия и рискове за здравето.
 Възможност за повишаване на квалификацията в курсове, провеждани във ВМА и други лечебни заведения.
 Ползване на медицинска помощ за активно лечение, продължително лечение и рехабилитация, с приоритет в болниците на ВМА, в това число и за членовете на семейството му.
 Ползване на базите на Министерство на отбраната за почивка на море и планина на преференциални цени.
Място на работа: гр. Банкя, ул. Иван Вазов № 5
Болница за продължително лечение и рехабилитация – Банкя, към ВМА е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм