КУТЕРИСТ МЕСОПРЕРАБОТКА

Месокомбинат КООП Доверие Лесидрен е с дългогодишни традиции и опит в отглеждането на животни, месопреработката и производството на качествени меса, колбаси и деликатеси.
Във връзка с увеличаване на производството си фирма "КООП Доверие Лесидрен" ЕООД търси да назначи КУТЕРИСТ МЕСОПРЕРАБОТКА за нашето производство.
ОТГОВОРНОСТИ:
-Разтегля и записва ежедневно суровините за производството на месните продукти.
-Полага грижи за правилната експлоатация на машините и инструментите, които използва.
-Поддържа лична и производствена хигиена на работното място.
-Спазва правилата за техническа безопасност при работа с машините, които използва при производствения процес.
-Изпълнява и други поставени му задачи свързани с текущата работа
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование;
- Отговорност и коректност при изпълнението на задълженията;
- Организираност, прецизност при изпълнение на задълженията;
- Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
-постоянен трудов договор
-редовно заплащане
-осигурен транспорт
-допълнителни социални придобивки
Ако желаете да се присъедините към нашия екип изпратите актуално CV, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява" или на място в офиса на фирмата - с. Лесидрен ул. "Сънджер" 26.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита, по смисъла на ЗЗЛД. КООП ДОВЕРИЕ ЛЕСИДРЕН ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпрастранява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Ловеч

Производство