СМТЛ АРТДЕНТ-МАРТИН ЙОРДАНОВ ЕООД logo

Куриер - Шофьор

АРТДЕНТ е зъботехническа лаборатория, създадена  през 2005г. в гр.София, България. На база своя  дългогодишен опит, можем да предложим пълната гама продукти в сферата на Зъботехниката, на конкурентни цени. За нас няма невъзможни неща, можем да изработим всички видове корони и мостове, от циркониев оксид, металокеремика или прескерамика, подвижни тотални и частични еластични /меки/ протези, конструкции върху импланти, ортодонтски апарати.

СМТЛ АРТДЕНТ е развиваща се дентална лаборатория, На база своя дългогодишен опит, можем да предложим пълна гама продукти в сферата на Зъботехниката на конкурентни цени. Можем да изработим всички видове корони и мостове, от циркониев оксид, металокеремика или прескерамика, подвижни тотални и частични еластични /меки/ протези, конструкции върху импланти, ортодонтски апарати.
Във връзка с разрастване на дейността и увеличаване обема на работа търсим да назначим Куриер.
Нашите изисквания:
• Завършено средно образование;
• Задължителен опит на подобна позиция;
• Добро познаване на гр. София;
• Отговорност и умение за спазване на поставени срокове и задачи;
• Лоялност, организираност и инициативност;
• Добро възпитание, вежливост и добра комуникация;
• Чиста шофьорска книжка, категория B
• Чисто съдебно минало;
Вашите задължения:
• Прием и доставка на изпълнени заявки до клиенти на територията на гр.София;
• Получаване и Предоставяне на предварително подготвени пратки за клиенти от провинцията до конкретен офис на ЕКОНТ или СПИДИ;
• Поддържане на техническото състояние, и добър външен и вътрешен вид на предоставения автомобил;
Ние предлагаме:
• Дългосрочна заетост, на постоянен трудов договор;
• Работа в млад, креативен и амбициозен екип;
• Отлични условия на труд;
• Служебен автомобил;
• Служебен телефон
Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате нужната квалификация и опит, моля изпратете CV с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности