Градинарова, Яркова and Кукуряшков-1999 logo

Куриер

Няма описание

Фирма '' БИД_ЛОДЖИСТИК " ООД е търговско представителство на Еконт Експрес ООД,водеща компания в куриерския бизнес и част от транспортно-логистичната група на Еконт с 20 г. присъствие на пазара и силен екип от близо 3000 професионалисти.
Във връзка с увеличаване обема на работа,'' БИД_ЛОДЖИСТИК " ООД търси да назначи служител на позиция Куриер за град София.
Задължения :
Приема и доставя пратки от/до адреси на клиенти;
Приема и извършва плащания свързани с куриерските услуги,издава необходимите за това документи;
Оформя товарителници за пратките;
Отговаря и следи за безопасното транспортиране на пратките;
Изисквания :
Средно образование;
Шофьорска книжка кат. B;
Чисто съдебно досие;
Умения за работа в екип;
Комуникативност,отговорност и дисциплинираност - предишен опит,свързан с доставки и куриерски услуги,ще се разглежда като предимство;
Нашето предложение :
Трудов договор;
Стартова заплата 1500 лв. нето;
Индивидуална премия в зависимост от резултатите;
Възможност за развитие и обучение;
Работа в екип от млади хора;
Ако търсите динамична работа и отговаряте на изискванията, моля изпратете CV и актуална снимка.Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
За повече информация-Богомил Божичков 0893 /519806

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери