Куриер логистик

Офис на куриерска компания Еконт търси куриер логистик
за работа с клиенти в офис и обслужване на доставки от/до адрес в град Кубрат и района с близки населени места.
ИЗИСКВАНИЯ към кандидата:
Активен шофьор, КАТ.В
Завършено средно или висше образование
Добра компютърна грамотност
Умение да организира задачите си за деня, бързина и отговорност
Да е позитивен и харесва работата в екип
Да е с добра физическа активност
ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Доставя и приема пратки до клиенти в конкретната куриерска зона
Помага в работата на офиса като участва в прием и товаро-разтоварването на пратките
Използва за работата си таблет, телефон, служебен автомобил (товарен бус или пикап)
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
Обучение за работа в компанията за сметка на фирмата при дългосрочен стаж.
Работа в екип от позитивни хора, в стабилна на пазара компания.
Гарантиран договорен месечен доход и бонуси.
ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И БОНУСИ
Pаботна заплата 800 лева чист доход за 5-дневна работна седмица, по график.
Месечни бонуси при високо качество и допълнителни ангажименти.
Назначаване на постоянен трудов договор към Партньори НЛ ЕООД.
Новият служител се назначава от първия си работен ден и преминава двуседмично дневно обучение. В периода на обучение заплащането е на база минималната работна заплата за страната.
Работната заплата се актуализира при показани добри резултати на служителя.
КАНДИДАТСТВАНЕ
С автобиография и снимка. Избраните канидидати ще бъдат поканени на интервю за работа на място в офис на Еконт.

June 10th, 2022

Кубрат

Шофьори, Куриери