Куриер - гр. София

DHL e водещият глобален бранд в логистичната индустрия. Дивизиите на компанията  предлагат несравними по качество вътрешни и международни доставки на колети, решения за електронната търговия, експресен въздушен транспорт, както и сухопътен, въздушен и морски транспорт за веригата на доставки за промишлеността. Със своите близо 360 000 служители и присъствие в повече от 220 страни и територии по целия свят, DHL свързва хората и бизнеса, сигурно и надеждно, подпомагайки световната търговия. DHL предлага специализирани решения за развиващите се пазари и индустрии като технологиите, хуманитарните науки и здравеопазването, енергетиката, автомобилната индустрия и търговията. DHL е пример за корпоративна отговорност и с ненадминатото присъствие в развиващите се пазари решително се позиционира като „логистичната компания на света”.

DHL e водещият глобален бранд в логистичната индустрия.
Специализираните подразделения на компанията предлагат несравними по качество вътрешни и международни доставки на колети, логистични решения за електронната търговия, международен експресен транспорт, както и сухопътен, въздушен и морски транспорт за управление на веригата за доставки в индустриалния сектор. Със своите близо 380 000 служители и присъствие в повече от 220 страни и територии по целия свят, DHL свързва хората и бизнеса по сигурен и надежден начин, подпомагайки развитието на световната търговия. Посредством специализираните решения, които предлага за бързорастящите пазари и индустрии в технологичния, енергийния и автомобилния сектор, както и в секторите „Биотехнологии и здравеопазване“ и „Търговия на дребно“, със своята отдаденост на корпоративната социална отговорност и с ненадминатото си присъствие на развиващите се пазари DHL решително се позиционира като „логистичната компания на света”.
DHL e част от Deutsche Post DHL Group. Приходите на групата за 2020 г. се равняват на над 66 милиарда евро. Със своите устойчиви бизнес практики и ангажираност към обществото и околната среда, Групата дава положителен принос за световното развитие. Deutsche Post DHL Group има за цел да постигне логистика с нулеви емисии до 2050 г.
Логистичната компания на света.
Търсим да назначим служители на позиция Куриер.
Основна цел:
Да сортира, доставя и взема пратки на определен куриерски маршрут по най-ефикасен разходно оправдан начин и в същото време да осъществява професионална взаимовръзка и поддържа установеният имидж на компанията с клиентите и обществото.
Задължения:
• Взима и доставя своевременно клиентските пратки в рамките на обслужвания от него район.
• Дава информация на клиентите относно услугите на DHL и отговаря на въпросите им.
• Предлага услугите на DHL на потенциални клиенти.
• Проверява всички необходими детайли по пратките и подготвя ежедневни описи на извършените доставки. Осигурява правилното нанасяне на данни върху товарителниците на DHL в съответствие с наложените стандарти и установените процедури във фирмата.
• Проверява и осигурява пълни и изрядни придружаващи пратката документи.
• Стреми се да предаде всички входящи пратки в деня на получаването им и докладва непредадените такива пред съответния отговорник в DHL.
• При пратки, заплатени в момента на вземането, води точен отчет на получените суми и ги предава на определения за това отговорник в DHL в деня на вземането им.
Изисквания:
Свидетелство за правоуправление на МПС без нарушения, кат. B (кат.С е предимство)
Минимум 3 години шофьорски опит
1-3 години опит в сходна област
Умения за работа под напрежение
Умения за планиране и организация
Работа в екип
Основни познания по английски език
Клинетска ориентация
Моля имайте предвид, че кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби