Крояч, Текстил

фирма "Фешън Айкон" ООД - производител на бутикови бански костюми, бельо и дамски облекла за търговската марка MED, търси да назначи Крояч, текстил .
Задължения:
- започва работа само при наличие на пълна технологична документация на настила за съответния модел;
- проверява съответствието на вида, ширината, цвета на плата, дължината на настила за съответния модел;
- съблюдава за равномерното полагане и подравняване на слоевете в настила при накатаване;
- следи за дефекти по плата и ги маркира;
- разполага кройките по най-добрия начин с цел получаване на оптимален рандеман;
- нарязва с помощта на електрическа ножица настила на отделни блокове и ги придвижва за рязане с банциг;
- изкроява детайлите от настила на банциг, като води лентовия нож точно по контура на детайлите;
- ежедневно изготвя и предава на н-к звено „кроялна” информация за скроената продукция по вид, цвят, размер и модел;
- да спазва трудовата дисциплина, установения ред и изисквания на нормативните актове за здравословни и безопасни условия на труд и противопожарна безопасност;
- да се грижи за собствената си безопасност и безопасността на лицата, които могат да пострадат от неговото действие или бездействие;
- да изпълнява работи, за които има необходимата правоспособност и е инструктиран.
Компанията предлага:
- Работно време: 5 дневна работна седмица, от 7:00 часа до 15:30 часа
- Работа на трудов договор;(което включва всички осигуровки съобразно българското законодателство)
- Добро заплащане, с възможност за допълнителни бонуси;
- Месечни социални придобивки, под формата на ваучери за храна;
- Медицинска застраховка "Премиум", след втората година стаж във фирмата;
- Приятен колектив;
- Работа в стабилна водеща компания
- Фирмено обучение
Молби и автобиографии се приемат всеки работен ден между 7:00 и 8:00 часа (сутрин) на адреса на фирмата - 2300 гр. Перник, ул.“Младен Стоянов” № 1
За повече информация на мобилен: 0893599710- Снежка Давидова - Началник склад

June 10th, 2022

Перник

Производство