Кранист ( II степен)

СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД е водещ производител на стомана в България. Компанията е представена на Балканите и на международните пазари повече от 60 години и произвежда широка гама от продукти, включително дебелолистова ламарина, сортов прокат, стоманени сфери и специални профили.СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД постоянно инвестира в най-съвременните технологии с цел да гарантира производството на висококачествени продукти и високия стандарт на обслужване на клиентите.СТОМАНА ИНДЪСТРИ разчита на уменията и усилията на своите служители, признавайки, че човешките ресурси са най-важни в бизнес сектора днес. От първостепенно значение за компанията е да привлича, усъвършенства и поддържа най-добрите си кадри, осигурявайки техния професионален прогрес и възнаграждавайки техните действия.

СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД , водещ производител на стомана и широка гама от продукти, включително дебелолистова ламарина, сортов прокат, стоманени сфери и специални профили, представена на Балканите и на международните пазари повече от 50 години
търси амбициозни кандидати за позицията:
КРАНИСТ ( II степен)

Основни задължения:
Извършва подемно-транспортни операции, свързани с обслужването на производствения процес, с електрически мостови кран
Товари, транспортира и разтоварва заготовки
Извършва правилно разделяне на метала по марки
Извършва товаро-разтоварни операции на материали, необходими за технологичния процес на производството и за провежданите ремонти, както и кранове в машинна зала, валцестругарен участък и ремонтен механоучастък
Участва в провежданите ремонти на крана. Отговаря за правилната експлоатация на крана и за спазването на нормативните документи за безопасна експлоатация на повдигателни съоръжения
Изисквания:
Средно професионално
Правоспособност за управление на кран – ІІ-ра степен
Способност за планиране и спазване на срокове
Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство
Предлагаме:
Работа на пълно работно време
Транспорт
Възможност за професионално развитие
Мотивиращо възнаграждение
Ще очакваме автобиографии от кандидати , отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще установим с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Перник

Производство