КОЗМЕТИК/ЧКА

Фирма, притежаваща луксозни салони за красота търси да назначи служител за позицията „Козметик/чка” с желание за работа и дългосрочна заетост.
ПРЕДИМСТВА:
- работа в динамична среда с млад екип
- работа с продукти на водещи марки в козметиката
- трудов договор и добро възнаграждение
- работа на смени, по график
- отлични работни условия
ИЗИСКВАНИЯ:
- квалификация
- задължителен разговорен английски език
- руски език е предимство
- добра комуникативност и умение за работа в екип
- енергичност и желание за развитие и усъвършенстване
ОТГОВОРНОСТИ:
- консултиране на клиентите относно извършените услуги и отделяне на специално внимание на всеки клиент
- ориентираност и отговорност
- подреденост, лоялност и усет към чистотата
- тактичност и финес
- спазване на установените правила и работа за добрия имидж на фирмата
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV със снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Благодарим ви за интереса към позицията.
На интервю ще бъдат поканени одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок.
Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм