КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ

Домашните любимци и отговорната грижа към тях са мисия на МиаЗоо от самото и създаване през 1993 г. Фамилната компания започва дейност с отварянето на зоомагазин в гр. Варна. През 1994 г стартира производството на изделия от кожа, a  по-късно и на изделия от изкуствена лента -  нашийници, поводи, нагръдници. През следващите десетилетия производство се развива и разширява паралелно с внос и дистрибуция на храни, хранителни добавки, хигиенни продукти, аксесоари и други.  Днес МиаЗоо ООД е един от водещите производители на кожени изделия и изделия от изкуствена лента за домашни любимци в България и изключителен представител на  водещи компании и търговски марки за страната: Beaphar B.V., Холандия - противопаразитни средства, храни, козметикаsera GmbH, Германия-храни и аксесоари за декоративни рибиHarrison Pet Products Inc., Канада-храни с марките Chicopee, Genesis, TitanAnimonda GmbH, Германия-деликатесни храни за кучета и котки с марките Gran Carno, Carny, Vom FeinstenKarlie GmbH, Германия - аксесоари за домашни любимциflexi Bogdahn International GmbH, Германия - автоматични поводи за кучета и котки с марката flexiSavic n.v. Белгия - пластмосови аксесоари и метални клеткиAntos n.v., Холандия, лакомства за кучета и коткиSicce S.p.A., Италия – аквариумна техникаAnimal Lovers B.V., Холандия – бисквити за кучетаCompany of Animals, Англия – аксесоари за трениране на кучета и козметика с марката Pet Head, USAМиаЗоо развива с успех и редица собствени търговски марки, сред които anipro, Clean Box , Eco Clean Box. Продуктите на МиаЗоо можете да намерите в специализираните зоомагазини, ветеринарни кабинети и клиники.

Обичате ли домашните любимци? Искате ли да работите в полза на качествената и отговорна грижа за тях? Моля, прочетете следващите редове.
Търсим отговорен съотборник с добри организационни умения, който да се присъедини към нашия екип.
Основни изисквания:
-Предишен опит в координацията на програми и проекти;
-Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
-Добри организационни и комуникационни умения и способност за сътрудничество с партньори.
Основни задължения:
Координиране, организиране и мониторинг на дейностите и реализиране на поставените цели. Отговаря за ежедневното изпълнение на проектите, като планира, осъществява и проследява процесите по реализация:
-Избор на доставчици;
-Осигуряване и завеждане на маркетинг материали;
-Подбор на оферти;
-Избор на материали;
-Организация на продуктови тестове;
-Разпределение и пласиране на мостри;
-Следене на срокове и изпълнението им;
-Мониторинг на проекти;
-Изготвяне на междинни и финални отчети по проекта;
-Координиране на работата и взаимодействие с проектен екип за постигането на заложените резултати;
-Прилагане и спазване на всички организационни политики, процедури и стандарти.
Организацията предлага:
- Трудов договор и осигуровки на реалната заплата;
- Социални придобивки;
- Стандартно работно време;
- Възможност за развитие;
- Възможност за бързо започване на работа.
Моля, изпращайте автобиография и мотивационно писмо.
Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби