Координатор поръчки за превод

Митра Транслейшънс е компания, специализираща в областта на езиковите услуги както в България, така и на международния пазар. Ние предлагаме на нашите клиенти качествен превод на всички европейски и азиатски езици, в т.ч превод на субтитри, видео игри, локализация на софтуер, интернационализация на уеб интерфейс, коректура, редакция, симултанни и консекутивни преводи, управление на преводни памети и др. Отдаден екип от експерти, лингвисти и проджект мениджъри, помага на клиентите ни да преодолеят комуникативните бариери и да изградят трайни взаимоотношения  и мултикултурни контакти.

Митра Транслейшънс е водещ доставчик на езикови услуги като писмени и устни преводи, транскрибиране, дублаж, локализация на софтуер, маркетинг и медицински преводи, ТМ стратегии и управление, проектно управление и лингвистичен анализ за всички европейски езици. Вече три десетилетия предлагаме широка гама чуждоезикови услуги на бизнеса, физически лица и организации у нас и на световния пазар. Клиентите ни от цял свят разчитат на нашата отдаденост на професията и непрекъснатия ни стремеж за развитие във връзка с преводите на документи от и за чужбина, писмени и устни преводи в полза на бизнеса и международната търговия, право, медицина и здравеопазване, образование и информационни технологии, мултимедия и софтуер, техника и машиностроене, както и много други сектори.
Tърсим да назначим координатор поръчки за превод за офиса ни в гр. Пловдив.
Основни задължения:
• осъществява връзка и провежда входяща и изходяща кореспонденция с клиентите на дружеството;
• осъществява връзка и провежда входяща и изходяща кореспонденция с доставчиците на езикови услуги на дружеството за всяка една поръчка;
• координира информационния поток между служители, клиенти и прекия си ръководител;
• обработва, набира, оформя, принтира, сканира съдържание съобразно дадените указания от клиента и прекия ръководител;
• комуникация с доставчици на преводачески услуги (преводачи и редактори);
• изготвяне на офертни предложения към клиенти и институции
• въвежда всички необходими данни за всяка една поръчка от клиенти на дружеството;
• поддържа и съхранява поверените документи;
• осъществява предварителна и последваща обработка на документацията по поръчката;
• поддържа, актуализира, архивира и съхранява база данни от предоставената информация;
• следи напредъка на поръчките;
• подготвя и поддържа документацията по поръчките;
• изпълнява административни задачи, свързани с всяка поръчка;
• форматира преведени текстове;
• извършва проверки на качеството на различни етапи от процеса, за да осигури качество и точност за възложените му поръчки;
• работа с кешови разплащания и ПОС терминално устройство; внасяне на обороти в банката;
• спазва установените работни процеси.
Изисквания:
• Висше образование;
• Работно ниво на английски език – писмено и говоримо;
• Отлична граматика на български език;
• Отлична компютърна грамотност (Windows, MS Office, формат на текстове);
• Внимание към детайлите и способност за извършване на няколко паралелни дейности;
• Отговорност към поетите срокове;
• Умения за решаване на проблеми и анализ;
• Самостоятелност при изпълняване на задълженията;
• Способност за работа под напрежение и в динамична среда;
• Лични делови качества – инициативност, организираност, оперативност, комуникативност;услужлива памет;.
Ние Ви предлагаме:
• Дългосрочно трудово правоотношение;
• Отлична работна среда;
• Конкурентно възнаграждение;
• Постоянно обучение и обмен на опит;
• Стандартна работна седмица (понеделник – петък), с работно време от 09:00 ч. до 18:00 ч.;
• Брутна работна заплата: 1300 лв.;
Препоръка от предходен работодател се счита за предимство.
В случай че проявявате интерес и имате възможност да започнете веднага, моля, изпратете автобиография и препоръки, чрез бутона "Кандидатствай". Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Ще се радваме да се присъедините към нашия екип. Успех!
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности