ЗЕАД БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП ЕАД logo

КООРДИНАТОР, МЕДИЦИНСКИ ДЕЙНОСТИ

ЗАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” АД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” АД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е създадена през 1994 г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗЕАД “ БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е член на ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 200 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.
Ако сте мотивиран да работите в компания с международни стандарти на работа и обслужване на клиенти и искате да развивате своя професионален потенциал в динамична професионална среда, Ви очакваме в нашия екип на позицията:
гр. София
ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Отговаря за обслужването на индивидуални и корпоративни клиенти, във връзка със здравни застраховки;
• Приема и отговаря на обажданията на застраховани лица;
• Комуникира с лечебните заведения от и извън собствената мрежа;
• Извършва дейности, свързани с обработка на месечни отчети, профилактични карти и други;
• Поддържа регистър на входящите обаждания.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Образование: Мин. Средно, като за предимство ще се смята медицинско образование;
• Професионален опит в областта на здравното осигуряване, застраховането или административните дейности в лечебно заведение и/или работа в контактен център - минимум 1 г.;
• Умения за детайлен анализ на специализирана информация;
• Опит в обслужването на клиенти ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност – работа с MS Office с акцент върху ползване на MS Excel;
• Владеене на английски език ще се смята за предимство;
• Комуникативни умения за работа с вътрешни и външни клиенти;
• Инициативност и проактивност;
• Умения за работа в екип.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие в един от лидерите на животозастрахователния пазар, в България и Европа;
• Работа в екип от професионалисти с много опит в областта на животозастраховането;
• Конкурентно възнаграждение и корпоративни социални придобивки.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография, като посочите и референтния номер на позицията. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е администратор на лични данни. Личните данни, които събираме за целите на процедурата по подбор на персонала обичайно са: три имена, телефонен номер на кандидата, електронен и/или пощенски адрес за кореспонденция, дата на раждане и снимка. Представените от Вас лични данни ще бъдат обработвани само и единствено за целите на осъществяване на подбора. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби