КООРДИНАТОР ДЕЙНОСТИ

ИХБ Шипинг КО ЕАД е дружество, учредено и действащо съгласно българското законодателство. Компанията е основана през 2007 г. и е част от ИНДУСТРИАЛЕН ХОЛДИНГ БЪЛГАРИЯ – един от най-големите холдинги в България. Основна дейност на дружеството е корабен мениджмънт, по-специално: корабно опериране; надзор на ново строителство на кораби; консултантски услуги.
В момента търсим да присъединим към нашия екип:
Задължения и отговорности:
• Организиране на техническа документация
• Поддържане на бази данни
• Маркетинг и реклама
• Организиране изпращане и получаване на пратки и документи;
• Организира снабдяване с офис и битови консумативи.
КООРДИНАТОР ДЕЙНОСТИ е на пряко подчинение на ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР.
Изисквания към успешния кандидат:
- Висше икономическо/техническо образование
- Отлична комуникативност, инициативност, аналогично и комбинативно мислене
- Свободно владеене на английски език
- Техническа и компютърна грамотност – добри умения за работа с MS Office (владеене на Excel, Word)
- Умения за работа в екип и динамична среда
Предимство: кандидати с придобита квалификационна степен бакалавър/магистър по специалностите Мениджмънт на водния транспорт, Експлоатация на флота и пристанищата.
Ние предлагаме:
Интересна работа в сплотен и задружен екип
Отлична работна среда
Възможност за придобиване на допълнителни знания и умения
Много добро месечно възнаграждение
Работа в доказана в морския бранш компания на пълен работен ден
Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще получат обаждане и ще бъдат поканени на интервю.
Данните ви са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности