КОНТРОЛЬОР/КАСИЕР БЕНЗИНОСТАНЦИЯ

Бензиностанция “Лукойл” (франчайз) находяща се в с. ЙОАКИМ ГРУЕВО, търси да назначи контрольор/касиер.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- трудов договор;
- работа в млад екип;
- фирмено обучение за придобиване на подходящи умения;
- възможности за реализация в една от най-интензивно развиващите се фирми на пазара;
- дългосрочна заетост;
- конкурентно заплащане;
ИЗИСКВАНИЯ:
- средно образование;
- опит на подобна позиция - предимство;
- желание за контакт и разговори с клиентите на обекта;
- отлични комуникативни способности и умение за работа в екип;
- коректност и лоялност;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- бързо и качествено обслужване на клиентите на обекта;
- точност и коректност при работа с клиенти;
- носене на материална отговорност за стоки, оборудване и документи на обекта;
- положително утвърждаване на търговската марка на пазара;
- опериране с кредитни/дебитни карти;
- приемане на други плащания;
- участие в текущи промоции - предоставя на касите флаери, брошури, информира клиентите за условията на промоциите.
При проявен интерес, моля, изпратете автобиография с актуален телефонен номер, ще се свържем с одобрените по
документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби