КОНТРОЛЬОР (Обслужващ бензиноколонки)

Бензиностанция “Лукойл” (франчайз) находяща се на автомагистрала Тракия (36 км) до Ихтиман търси да назначи служители на бензиноколонките (контрольори):
- интересна работа в млад екип;
- фирмено обучение за придобиване на подходящи търговски умения;
- изряден трудов договор с всеки кандидат;
- възможности за реализация в една от най-интензивно развиващите се фирми на пазара.
- дългосрочна заетост;
- конкурентно заплащане;
ИЗИСКВАНИЯ:
- средно или висше образование;
- опит на подобна позиция - предимство;
- желание за контакт и разговори с клиентите на обекта;
- отлични комуникативни способности и умение за работа в екип;
- коректност и лоялност;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- бързо и качествено обслужване на клиентите на обекта;
- точност и коректност при работа с клиенти;
- положително утвърждаване на търговската марка на пазара;
- участие в текущи промоции - предоставя на касите флаери, брошури, информира клиентите за условията на промоциите.
При проявен интерес моля изпратете автобиография с актуален телефонен номер, като посочите позицията, за която кандидатствате. Ще се свържем с одобрените по
документи кандидати.

June 10th, 2022

Ихтиман

Търговия и Продажби