Контрольор на качеството / малки поправки

Няма описание

УНИВЕРСАЛ ЕЙЧ АР СИ търси за свой клиент, специализиран в логистиката на облекла, контрольор на качеството / малки поправки
Описание на задълженията :
- Проверка на дрехи на известна модна марка за наличие на дефекти
- Преглаждане на дрехи (при нужда)
- Почистване на дрехи от петна с използване на специализирана машина (при нужда)
- Малки корекции на дрехи с права машина
- Участие в поддръжката на реда и хигиената на работното място
Изисквания:
- Завършено средно образование
- Прецизност в работата и внимание към детайла
- Базови шивашки умения (права машина)
- Опит в шивачната индустрия е предимство
Компанията предлага:
- Отлични условия на работа в модерна база в Казичене и позитивна работна среда
- Обучение и възможност за развитие
- Постоянен трудов договор и регламентирано работно време
- Атрактивно заплащане и годишен бонус в зависимост от резултатите
- Допълнително здравно осигуряване и застраховки
- Помощ при раждане на дете и сключване на брак
- Безплатен организиран транспорт от метро станция „Интер Експо Център“
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
УНИВЕРСАЛ ЕЙЧ АР СИ ООД / лиценз № 2650 от 29.10.2018г.
Тел: 0887892619;
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на изискванията за защита на личните данни/ GDPR.

June 10th, 2022

София

Производство