КОНСУЛТАНТИ „ПРОДАЖБИ”

ЗА НАС Компанията е създадена и оперира на българския пазар от 1992г. Първият магазин с името ТЕХНОМАРКЕТ отваря врати през 1999г. и така е положено началото на най-успешната българска верига магазини за битова електроника, офис оборудване и телекомуникационни продукти. Днес верига магазини ТЕХНОМАРКЕТ има 46 магазина на територията на Република България. В нашите магазини предлагаме и всички водещи търговски марки в бранша, сред които Samsung, Panasonic, Electrolux / AEG / Zanussi и Blaupunkt, Sony, Philips, Pioneer, Whirlpool, Yamaha, Jamo, LG, Daewoo, Grundig, JVC, Indesit, Ariston, Gorenje, Hitachi и други, общо над 20 бранда. Особена гордост за нас са:налагането на собствената ни търговска марка NEO, чийто продукти са вече добре познати на потребителите; Откриването на първият Apple Shop в България, намиращ се в магазина ни в гр. София на бул. "Цариградско шосе" 92. В магазините на ТЕХНОМАРКЕТ ще откриете над 15 000 артикула, от които всеки може да направи най-подходящия избор.Специално за нашите клиенти сме се постарали да осигурим най-разнообразни начини на плащане и гъвкави финансови условия за максимално тяхно удобство. Поддържаме постоянно жив интереса на клиентите като акумулираме очаквания и инициираме нови промоции на всеки 3 седмици. ФИЛОСОФИЯ НА ФИРМАТА Ние, в ТЕХНОМАРКЕТ, смятаме за основен приоритет да отговаряме винаги на потребителското търсене като предоставим на клиентите си богат асортимент от продукти, отговарящи на най-новите технологични достижения с гарантирано качество и конкурентни пазарни цени. Непрекъснато разширяваме и предоставяните услуги - доставка до врата, сервизна поддръжка, монтаж на закупените артикули. СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ С ясното съзнание сме, че без нужното социалноотговорно отношение нямаше да стигнем до тук. С разрастване на пазарното ни присъствие, нараства и нашата ангажираност към обществото. Като фирма, която има пряк контакт с над 3 милиона клиенти, ние се чувстваме задължени да покажем, че ценим всички хора, с които работим – и клиенти, и партньори, и служители. Общуваме постоянно с всички, за да уловим пулса на нашето време и да сме съпричастни с всичко, което се случва в страната ни. Участваме активно във всяка инициатива, чрез която можем да поощрим желанието и усилията или да помогнем и на онези, които не са получили равен шанс и справедливост.

Верига магазини ТЕХНОМАРКЕТ набира
за магазина си в гр. Кърджали.
Вашите задължения са:
- Консултиране на клиентите и представяне на продуктите, предлагани в ТЕХНОМАРКЕТ;
- Бързо и качествено обслужване на клиенти;
- Утвърждаване на положителния облик на търговска марка ТЕХНОМАРКЕТ.
От Вас очакваме:
- Средно образование;
- Отлични комуникативни и презентационни качества;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
- Стремеж към нови знания и самоусъвършенстване.
Ние предлагаме:
- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Обучения за повишаване на личните и професионалните Ви умения;
- Стимулиращо възнаграждение, обвързано с търговските резултати на екипа;
- Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина.
Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ.
Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.
Техномаркет България ЕАД обработва само законно събрани лични данни, необходими за конкретни, точно определени и законни цели, само и единствено за целите на настоящия подбор, в съответствие с нормативните изисквания, включително, но не само с разпоредбите на Регламент 2016/679, Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Кърджали

Търговия и Продажби