Консултант в шоурум с интериорни познания

Дом Хармония е фирма, позната на българският пазар от 2000-та година. Основната дейност е обзавеждане и оборудване на домове, къщи и хотели с интериорен текстил, корнизи, спално бельо.В процес на работа сме изградили доверие и стабилни контакти с много клиенти и партньори. В момента в София са на разположение 6 магазина Дом Хармония.Основните двигатели във фирмата са -доверието, стройна организация и постоянство! Държим на коректните отношения и приветстваме лоялни клиенти. Залагаме на дългогодишен опит на служителите и тяхната компетентост.

Дом Хармония - магазини за интериорен текстил - търси да назначи СЛУЖИТЕЛ- РАБОТА С КЛИЕНТИ с интериорни познания, за Шоурум в София.
Основната дейност на фирмата е обзавеждане с интериорен текстил на частни домове,
нови къщи, офиси и заведения.
Фирмата е създадена 2000-та година, ползва се с добра репутация на пазара и има много клиенти. Работата е разнообразна и в творческа атмосфера.
изисквания към кандидата
-познания и образование в областта на текстила
-познания и образование за дизайна и интериора
-позитивно отношение и обичате да работите с хора
-ОПИТ в продажбите
-желание за работа в екип
-готовност за работа веднага
Вашите задължения
-обслужване и консултиране на клиентите в магазина
-получаване и обработка на стока
-поддържане на работната среда съгласно фирмените стандарти и изисквания
Ние ви предлагаме:
-сигурна стартова заплата
-осигуровки и трудов договор на 8 часа
-пълно работно време
-отлични условия на работа и перфектна среда
-работно време: пет работни дни в седмицата
За да кандидатствате за работното място изпратете АВТОБИОГРАФИЯ и АКТУАЛНА СНИМКА
Месторабота: София

June 10th, 2022

София

Производство