Консултант продажби с английски език

Няма описание

"Мултипринт" ООД е компания с предмет на дейност в сферата на полиграфията и с близо 30 години опит в бранша. От създаването си ние винаги сме се стремили да извършваме инвестиции в оборудване, материална база и персонал, а целта за това е желанието ни да покрием растящите изисквания на клиентите. Продуктовото ни портфолио включва голям диапазон от изделия, предназначени както за местния, така и за европейския пазар. Клиентите ни оценяват, че могат да произведат всичко нужно на едно място – от книгите и каталозите до нужните им рекламни материали и опаковки. Визията ни като компания е насочена към разширяване на пазарите, гамата от продукти и повишаване квалификацията на екипа.
В тази връзка търсим да назначим:
Основни задължения:
• Разкриване на нови бизнес възможности чрез активно търсене и привличане на нови клиенти
• Консултация на клиентите във всеки от аспектите, касаещи нашата услуга и нейното подобряване
• Извършване на преговори, договаряне на цени и условия на производство и доставка
• Постоянна комуникация с клиента по време на изпълнение на неговата поръчка
• Управление на база данни с клиенти, поддържание на ефективни и дългосрочни партньорски взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти на фирмата;
• Своевременно и точно изготвяне на всички отчети, свързани с ежедневната дейност;
• Бързо и ефективно обработване на поставените задачи.
Основни изисквания:
• Отлично владеене на английски език;
• Отлична компютърна грамотност и опит с Microsoft office пакет;
• Отлични комуникативни и аналитични умения;
• Добро търговско и техническо мислене;
• Гъвкавост и умения за управление на времето;
• Умение за работа в екип и адаптивност.
Предлагаме:
• Отлична възможност за професионална реализация;
• Много добро стартово възнаграждение;
• Първоначално обучение;
• Приятна работна атмосфера в отзивчив и динамичен екип;
• Коректно отношение и отлични условия на труд.
Отворената позиция е за гр. Костинброд. Първоначалното интервю ще бъде проведено в печатната база.
Можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява" или изпратите CV.
За контакти : (0721) 66245
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Костинброд

Производство