Консултант продажба на авточасти

Няма описание

Изисквания за длъжността:
- Образование: средно или средно професионално-техническо;
- Комуникативност, организираност, инициативност
- Отлична компютърна грамотност
- Умение за работа в екип
- Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
- Търговски нюх и умения за работа с клиенти
Основни дейности и отговорности:
- Консултиране относно различните продукти и вадене на справки за цени и номера на части;
- Въвеждане на поръчаните артикули в софтуера на компанията;
- Осъществяване на продажби на място и изпълнение на клиентски заявки по телефона;
- Работа със складова програма и електронни каталози авточасти;
- Осъществяване на продажби на едро и на дребно;
- Изпълнение на клиентски заявки по телефона и на място;
- Предоставяне на компетентна консултация за качествата на продуктите;
Ние Ви предлагаме:
- Дългосрочна заетост;
- Динамична работа в сплотен и приятелски екип;
- Възможности за развитие в един от водещите онлайн магазини за авточасти;
- Редовно заплащане, трудова заетост на пълен работен ден, изрядни трудови взаимоотношения;
- Мотивиращо възнаграждение;
Ще се свържем само с подходящите кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности