КОНСУЛТАНТ ПРОДАВАЧ/ КА в магазин за осветление

КОНСУЛТАНТ ПРОДАВАЧ/КА в магазин за осветление
Интер Пауър ООД, занимаваща се с проектиране, доставка и монтаж на битово и промишлено LED осветление.
Продавач консултант - LED осветление (битово и промишлено), интериорно и екстериорно осветление за дома и бизнеса. (за магазина за осветление зад Община Севлиево)
- Добри комуникационни качества и търговски опит;
- Компютърна грамотност ( MS OFFICE);
- Енергичен, позитивен и с чувство за самоконтрол човек;
- Опит с работа на складов софтуер;
- Отлична лична хигиена;
- Познания в осветлението и е предимство;
- Желание за развитие и отдаденост на възложените задачи.
Вашите задължения:
- Консултации при продажба на осветление;
- Посрещане на клиентите в магазина;
- Осъществяване на продажби чрез складов софтуер;
- Поддържане добрата хигиена и чистота в магазина;
- Приемане на поръчки от клиенти;
- Водене на текущата документация ( фактури, ППП, договори и др.).
Фирмата предлага:
- Твърда заплата + % от оборота, след шестия месец;
- Постоянен трудов договор;
- Работно време от 8:30ч до 17:30ч с един час почивка на обяд и две почивки по 15 мин. преди и след обяд;
- Ползване на платени отпуски според закона;
- Фирмено работно облекло;
- Съобразени почивни дни според националните почивни дни и празници;
- Обучение в сферата на LED (диодното) осветление;
- Фирмено обучение, за продажби и комуникация;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Кариерно развитие според постигнатите резултати в процеса на работа;
- Преференциални цени при закупуване на стока от магазините ни;
- Допълнителни парични бонуси на "рожден ден", "Велик ден", "Коледа и Нова Година" и при новородено дете.
- Работа в приятелски настроен екип, без напрежение, интриги и некоректност.
- Подходяща обявя за студенти в задочна форма на обучение.
За да кандидатствате за позицията, моля изпратете автобиография със снимка и телефон за връзка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията ЗЗЛД.Ще се свържем САМО с кандидатите, одобрени по документи.
Само кандидати със снимки ще бъдат разглеждани

June 10th, 2022

Севлиево

Търговия и Продажби