КОНСУЛТАНТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ /БОИ/

Няма описание

Във връзка с разрастването на компанията на българския пазар, търсим да назначим кандидат за позицията КОНСУЛТАНТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ /БОИ/ на пълен работен ден, за магазин в гр. Варна, който/която да отговаря на следните изисквания:
- Приветлив вид и комуникативност;
- Умения за работа с компютър;
- Желание за личностно развитие
- Доказан търговски опит, ще се счита за предимство;
- Умение за работа в екип.
Задължения:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- Консултира клиентите за качествата на предлаганите стоки;
- Информира клиентите за техническите характеристиките, в това число цена и количество;
- При поискване от клиента, когато видът на стоката позволява това, показва начина на нейното действие или употреба;
- Поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;
- Поддържа търговския вид на предлаганите стоки;
- Следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
- Приема и изготвя клиентски заявки;
Ние предлагаме:
Отлично възнаграждение
Възможност за професионална реализация в бързоразвиваща се компания;
Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип;
Отлична възможност за фирмено обучение и професионално развитие в стабилна и коректна компания;
Ваучери за храна;
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби