КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Няма описание

СТАРТАЙМ ЕООД е фирма с 25 г. опит в сферата на недвижимите имоти. За този период ние се доказахме като верен партньор на нашите клиенти при избора на недвижим имот, изградихме множество партньорства и приятелства. Във връзка с откриването на нови работни места, СТАРТАЙМ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:

КОНСУЛТАНТ В ОБЛАСТТА НА НЕДВИЖИМИТЕ ИМОТИ
Ние предлагаме:
- Обучение в областта на недвижимите имоти
- Мотивираща система на заплащане, обвързана с личните резултати
- Динамична работа в екип
- Удобно работно място, служебен компютър, служебен телефон
- Заплата + % от сделките
ИЗИСКВАНИЯ:
- мотивация и желание за постигане на високи резултати
- умение на водене на преговори
- умения за работа с клиенти и създаване на нови контакти
- отговорност и коректност към поетите задачи
- завършено образование
- компютърна грамотност
- отлична организираност и умения за работа в екип
- възможност за започване веднага
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- проучване и анализ на пазара на недвижимите имоти
- търсене и набиране на нови обекти
- подготовка на оферти и водене на преговори с клиенти
- постоянни контакти с клиенти
- провеждане на огледи
- осъществяване на срещи с клиенти и привличане на нови такива
- сключване на сделки с недвижими имоти
ПРЕДИМСТВА:
- владеене на чужди езици
- опит в областта на недвижимите имоти
- шофьорска книжка
Ако желаете да се развивате в областта на недвижимите имоти и смятате, че притежавате необходимите качества за това, моля да ни изпратите Вашите автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще получат покана за интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности