Конструктор

Вато БГ е специализирана в предоставянето на продукти и цялостни решения за водоснабдителни и канализационни системи. Компанията комбинира знания, продукти и услуги в обслужването на една основна цел – да повиши издръжливостта и надежността на ВиК системите.Съществена част от предмета на дейност на фирмата е производството на водопроводна арматура базирано на оптимизирана конструкция. Вато БГ предоставя практични и опростени решения и услуги, които повишават ефективността в управлението на водопреноснaта мрежа и спомагат за намаляване на загубите на вода.

Казанлък

Фирма Вато БГ е специализирана в предоставянето на продукти и цялостни решения за водоснабдителни и канализационни системи. Съществена част от предмета на дейност на фирмата е производството на водопроводна арматура. Поради разширяване на нашата производствена дейност търсим мотивиран кандидат за позицията "Конструктор".
Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование - висше техническо в областта на машиностроенето;
• Компютърни умения – SolidWorks, AutoCad, MS Office.
• Умения за използване на техническа справочна литератута.
• Висока лична дисциплина, чувство за отговорност, организираност, комуникативност.
• Добро владеене на английски език – предимство.
• Опит на подобна длъжност – предимство.
Основни задължения:
• Познаване на съответните стандарти, регулиращи производството на тръбопроводна арматура и фитинги.
• Конструиране на изделия, възли, детайли, приспособления и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
• Създаване на библиотеки.
• Визуализации.
• Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от екипа.
Отговорности:
• Носи отговорност за качеството на извършваната работа и в случаите на нарушаване на професионалните задължения и професионалната етика.
• Носи отговорност за съхранението на получените от него документи, активи и др.
Ние Ви предлагаме:
• Отлични условия на труд;
• Натрупване на опит и развитие в новосъздадена прогресираща фирма;
• Възможност за усвояване на нови технически компетенции;
• Мотивиращо (адекватно) и редовно заплащане;
• Трудов договор с осигуровки върху брутните трудови възнаграждения, съгласно КТ и КСО.
Ако това предложение Ви интересува и отговаряте на изискванията,
моля, изпратете CV със снимка и мотивационно писмо.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за интервю.
Месторабота: Казанлък / България

June 10th, 2022

Казанлък

Производство