Конструктор на мебели

Интербейз ЕООД е българска строителна компания за индустриално и жилищно строителство на луксозни иновативни административни, жилищни сгради и частни домове, създадена през 2007 г. През 2019 г компанията създаде свое подразделение за производство на висококачествени дизайнерски мебели, с цел да задоволи нуждите на клиентите си и да предостави една цялостна услуга.

За нуждите на своето производство "Интербейз" ЕООД търси да назначи квалифициран служител на позиция Конструктор на мебели.
Изисквания към длъжността:
- Минимум 3 години професионален опит в конструирането на мебели от ПДЧ, МДФ, вкл. с покритие от фурнир и HPL и комбинации с дърво и метал;
- Владеене на AutoCAD, F-Utils, Microsoft Office;
- Работа с Ardis като оптимизираща програма е предимство;
- Отлично познаване на материалите;
- Познаване на съвременните производствени процеси в мебелното производство;
- Добри познания за изделия от метал;
- Добри познания по отношение на възможностите на съвременните машини и технологии;
Отговорности:
- Разработва конструктивни чертежи на текущи поръчки с нестандартно и стандартно обзавеждане;
- Отговаря за разработката, технологията и внедряването на мебелни конструкции;
- Детайлизира изготвяне на работни чертежи;
- Подготвя и пуска към производството спецификации за нестандартни и стандартни мебели;
- Следи произвежданите от фабриката мебели да отговарят на всички изисквания по европейските норми .
Ние ви предлагаме:
- Отлични, условия за работа;
- Добро възнаграждение;
- Пет дневна работна седмица;
- Дългосрочна работа;
- Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
- Възможност за развитие
Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Божурище

Административни, Офис и Бизнес дейности