Kомплектовчик в производство

СЛ Индъстриз ЕООД е създадена от 2004 година. Производството на фирмата са преди всичко метални заварени и прецизно машинно обработени компоненти за строителна и пристанищна техника. Изделията на СЛ Индъстриз са 100% преназначени за износ на световно известни фирми в Европа, САЩ и Канада.СЛ Индъстриз предлага конкурентно заплащане, бонусна схема при изпълнение на месечните производствени планове и качествени показател, здравно осигуряване и отпуска при условията на кодекса на труда.

Фирма "СЛ Индъстрис" ЕООД търси да назначи служител на длъжността Kомплектовчик.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Правоспособност за работа с мотокар е предимство.
- Да може да разчита конструктивна и технологична документация
Задължения:
- Проверка, контрол и маркиране на детайли и заготовки
- Подготовка на заготовките в буферна зона за последваща обработка
- Снабдяване на местата за монтаж с необходимите заготовки и документация
ФИРМАТА ОСИГУРЯВА СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ, КАКТО И АТРАКТИВНО И РЕДОВНО ЗАПЛАЩАНЕ

June 10th, 2022

Русе

Производство