Комплектовач, скроени детайли

Комплектовач скроени детайли
фирма "Фешън Айкон" ООД - производител на бутикови бански костюми, бельо и дамски облекла за търговската марка MED, търси да назначи Комплектовач, скроени детайли.
Задължения:
- окомплектова скроените изделия в пачки и попълва точно пътните листове;
- предава окомплектованите изделия в шивалнята с опис на пътните листа срещу подпис;
- ежедневно изготвя и предава на началника на звеното информация за окомплектована и предадена в шивалнята продукция;
- да спазва инструкциите за безопасна работа;
- да се явява на работа в състояние, което позволява да изпълнява възложените задачи;
- да спазва трудовата дисциплина, установения ред и изисквания на нормативните актове за здравословни и безопасни условия на труд и противопожарна безопасност;
- да се грижи за собствената си безопасност и безопасността на лицата, които могат да пострадат от неговото действие или бездействие;
- да изпълнява работи, за които има необходимата правоспособност и е инструктиран.
Компанията предлага:
- Работно време: 7:00 – 15:30
- Работа на трудов договор;(което включва всички осигуровки съобразно българското законодателство)
- Добро заплащане, с възможност за допълнителни бонуси;
- Месечни социални придобивки, под формата на ваучери за храна;
- Медицинска застраховка "Премиум", след втората година стаж във фирмата;
- Приятен колектив;
- Работа в стабилна водеща компания
- Фирмено обучение
Молби и автобиографии се приемат всеки работен ден между 7:00 и 8:00 часа (сутрин) на адреса на фирмата - 2300 гр. Перник, ул.“Младен Стоянов” № 1
За повече информация на мобилен: 0893599710- Снежка Давидова - Началник Кроялна

June 10th, 2022

Перник

Производство