Колач животни

ГЛОБАЛ ДЖОБС” ЕООД е Агенция за услуги по подбор, наемане и обучение на персонал, в услуга и подкрепа на START – UP за италиански фирми, които искат да се установят в България. Глобал Джобс успешно внася персонал от трети държави.Акредитирана за предоставяне на услуги за подбор,”Глобал Джобс” действа, като партньор за всеки бизнес, който иска да се съсредоточи върху своята "основна дейност", търсейки нови възможности, за да укрепи своите позиции, като използва HR Агенция като външен отдел „Човешки Ресурси“.  По този начин може да си осигури не изчерпаема, гъвкава работна сила, готова да влезе в бизнеса с умение и прецизност.“Глобал Джобс” е лидер в подбора и селекцията на квалифицирани служители в различни сектори на икономиката.

“Глобал Джобс ” е иновативна компания в сферата на човешките ресурси, фокусирана върху подбора на персонал с валидни лицензи за страната и чужбина.
Търсим за голям производител в гр.Търговище следните позиции:
Какво предлагаме:
- 5 дневна работна седмица
- Осигурено хранене по време на работа
- Работа в приятна атмосфера
- Постоянен трудов договор
- Работно време от 8ч. до 17ч.
- Твърда заплата 1200лв. Нето / 1500лв. бруто
Изисквания:
- Способност за работа в екип;
- Лоялност;
- Желание за работа;
Основни задължения:
- Обезкоствачи – Извършва транжиране на свинско месо при спазване на определени технологии.
Кандидатите трябва да изпратят CV с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
ГЛОБАЛ ДЖОБС ЕООД е лицензирана агенция от Министерството на Труда и Социалната политика за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Лиценз от Министерство на руда и Социалната политика N=2469/ 28-02-2018 и N=2470/ 28-02-2018.

June 10th, 2022

Търговище

Производство