Касиер/ка

Няма описание

Чикен Кинг - Ресторант за бързо хранене търси да
назначи КАСИЕРИ, може и без опит.
Търсим усмихнати, позитивни, организирани, дисциплинирани с добри комуникативни умения хора, които да започнат работа при нас! Ние предлагаме, 3 дни обучение, редовно и сигурно заплащане + бонусна система и коректност, възможност за развитие и прятна работна атмосфера! Работата е на смени.
2 работни, 2 почивни дни - по график, на смени 9.30 - 22.00ч
Отговорности:
-Умение за работа в екип.
- Вземане на поръчка, предлагане на различни промоции, разплащане и изпращане на клиента.
- Поддържа безупречна хигиена на работното място.
- Спазва санитарно – хигиенните условия за работа.
Изисквания:
- Сръчност, бързина и организираност
- Позитивност и правилен подход към клиентите
- Инициативност и висока мотивация за работа
При интерес, моля, изпратете вашата автобиография или позвънете на телефон 0876721978 от понеделник до петък до 18:30 часа.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби