КАСИЕР / СТРЕЛБИЩЕ

Няма описание

За верига магазини ТЕХМАРТ за ИТ, черна и бяла техника, търсим да назначим позитивни, усмихнати и отговорни личности за позицията "КАСИЕР" в гр. София.

Вашите отговорности ще бъдат:
- работа с касов апарат, POS терминали, складова програма;
- оформяне и приключване на касова книга според нормативните изисквания;
- ежедневно отчитане на касова наличност;

Компанията търси:
- Отлични комуникативни умения;
- Практически опит като касиер;
- Компютърна грамотност;
- Умения за работа в екип;
- Коректност, лоялност, инициативност и организираност;
- Висока степен на лична дисциплинираност и съобразяване със строг Правилник за вътрешен ред;

Компанията предлага:
- стабилна и перспективна работа в млад екип и възможност за професионална реализация;
- добро стартово възнаграждение;
- ваучери за храна;
- бонусна система и възможност за ежемесечно финансово стимулиране;
- отлични условия за работа;
- работа на смени;

Ако обявата представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.

Уверяваме Ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби